Avaleht Vägivallast Tugikeskused Tugitelefon 1492 ENVL Tegevus Uudised

Kui Sul on võimalik, palun toeta naiste tugikeskusi üle Eesti. Saad seda teha läbi Eesti Naiste Varjupaikade Liidu, tehes annetuse või sõlmides internetipangas või pangakontoris annetuseks püsikorralduslepingu. Palun märgi makse selgitusse, kas tohime Sinu nime tänutäheks siin lehel avaldada või soovid jääda anonüümseks abistajaks

EESTI NAISTE VARJUPAIKADE LIIT
Swedbank EE722200221047713249

Kodulehe uuendamist toetas Norra toetusprogramm

 

Uudised

14.06.2012 Põlemisohvrist naise toetamise võimalus

Naine on kannatanu kuriteos, mille pani tema vastu toime tema endine abikaasa, kes valas ta üle bensiiniga. Seeläbi süttinud tulekahjust sai põletada 30-protsenti naise ihust. Kohus määras mehele tingimisi karistuse ja naine ei saanud ka kompensatsiooni mittevaralise kahju eest.

Lähemalt saab juhtunust lugeda Kadri Ibruse artiklitest Eesti Päevalehes Naise põletamise eest tuli tingimisi karistus , Kohtus öeldi ohvrile: 30 protsenti kehapõlengust ei ole suur kannatus .

Kuna väikelinnas elav naine soovib oma turvalisuse huvides anonüümsust, siis saavad abipakkujad oma annetused kanda kontole

EESTI NAISTE VARJUPAIKADE LIIT Swedbank 221047713249, selgituseks palume märkida "põlemisohvri toetuseks"

Ka naise muul moel toetamiseks võivad soovijad ühendust võtta aadressil info@naisteliin.ee. Meie esindajad on naisega pidevalt ühenduses ja võivad talle kõik soovid ja abipakkumised edastada.

Tagasi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...