Eesti Naiste Varjupaikade Liit
Avaleht Vägivallast Tugikeskused Tugitelefon 1492 ENVL Tegevus Uudised Seadusemuudatus Tallinna NTK
Meie nõustajad
Naistepäev 2018
Meie tegevus 2017
Meie tegevus 2016
Meie tegevus 2015
Meie toetajad

Kui Sul on võimalik, palun toeta naiste tugikeskusi üle Eesti. Saad seda teha läbi Eesti Naiste Varjupaikade Liidu, tehes annetuse või sõlmides internetipangas või pangakontoris annetuseks püsikorralduslepingu. Palun märgi makse selgitusse, kas tohime Sinu nime tänutäheks siin lehel avaldada või soovid jääda anonüümseks abistajaks

EESTI NAISTE VARJUPAIKADE LIIT
Swedbank EE722200221047713249

 

Suur tänu toetajatele:Kodulehe uuendamist toetas Norra toetusprogramm

Tallinna NTK

 

Eesti Naiste Varjupaikade Liidu Tallinna Naiste Tugikeskus alustas tööd 2016. aasta jaanuarist.

 

Pakume vägivalda kogenud naistele tasuta esmast kriisinõustamist ja juhtumipõhist nõustamist. Samuti pakume kokkuleppel psühhoteraapiat, õigusabi ja ajutist majutust.

 

Kõik meie nõustajad on läbinud vähemalt Eesti Naiste Varjupaikade Liidu või Sotsiaalministeeriumi korraldatud baaskoolituse naistevastasest vägivallast

 

Ootame teie kõnesid telefonile 57570911, samuti saate kirjutada oma muredest meie e-mailile tallinnanaistetugi@gmail.com.

 

2018. aasta veebruaris alustab tööd järjekordne eestikeelne eneseabi rühm, mis annab vägivalda kogenud naistele juurde uusi ideid ja praktilisi oskusi nii enda kui laste toetamiseks.

Rühma töö on mänguline, selles osalemine toob argipäeva vaheldust ja rõõmu. Kellelgi ei ole vaja oma lugu jagada vaid nautida mängulusti, veeretada järgmiste sammude arv, jõuda otsustuskohtadesse, valida edasine suund ja lubada alateadvusel oma tegevused talletada.

Osalussoovist palume teada anda tugikeskuse telefonil või meilil.

 

2018. aasta 8. märtsil soovime pakkuda meilt abi saanud naistele ja meie vabatahtlikele nõustajatele meeldejääva naistepäeva.

 

Perevägivalla all kannatanud naised ei kannata reeglina mitte ainult füüsilise vaid ka vaimse vägivalla all. Naiste enesehinnangu tõstmiseks korraldame neile päeva, mil teeme nad kauniks ning jäädvustame nende ilu ka piltidele. Õhtu lõpetame õhtusöögi ja elava muusikaga.