Avaleht Vägivallast Tugikeskused Tugitelefon 1492 ENVL Tegevus Uudised Seksuaalvägivald Tallinna NTK

Kui Sul on võimalik, palun toeta naiste tugikeskusi üle Eesti. Saad seda teha läbi Eesti Naiste Varjupaikade Liidu, tehes annetuse või sõlmides internetipangas või pangakontoris annetuseks püsikorralduslepingu. Palun märgi makse selgitusse, kas tohime Sinu nime tänutäheks siin lehel avaldada või soovid jääda anonüümseks abistajaks

EESTI NAISTE VARJUPAIKADE LIIT
Swedbank EE722200221047713249

 

Anneta mTaskuga


mTasku pakub sulle mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning internetipanka sisenemata või sularaha omamata.
Annetamiseks ava äpis QR-skanner ja suuna telefoni kaamera mTasku QR-märgisele, vali annetatav summa ja sobiv maksekaart ja ning kinnita annetus, vajutades nupule „Maksa“.
Laadi mTasku rakendus alla siit:

Ava mTasku ja skaneeri QR-kood

Kodulehe uuendamist toetas Norra toetusprogramm

Uudised

25.11.2012 Riigkogu sotsiaalkomisjoni avalik istung naistevastase vägivalla ohvrite abistamise teemal

Neljapäeval, 22. novembril toimus Riigikogu konverentsisaalis sotsiaalkomisjoni avalik istung "Naistevastase vägivalla ohvrite abistamisest".

Istungil tegid ettekanded ENVL juhatuse liige ja ENÜ vägivalla vastase töörühma juht Eha Reitelmann, Tartu, Järva ja Võru naiste varjupaiga psühhoterapeut Kait Sinisalu, Lõuna Ringkonnaprokuratuuri ringkonnaprokurör Raul Heidoja Sotsiaalministeeriumi soolise võrdõiguslikkuse osakonna peaspetsialist Helen Sööl.

Istungi salvestist on võimalik vaadata sotsiaalkomisjoni kodulehel http://riigikogu.ee/index.php?id=174803

 

Istungile järgnes ENÜ korraldatud tänuüritus naistevastase vägivalla vähendamise ja ohvrite abistamisega tegelevatele organisatsioonidele "10 aastat naiste varjupaiku Eestis".

 

Tänuüritusel anti kätte ENÜ Valge Lindi auhinna Lõuna Rinkonnaprokuratuuri ringkonnaprokurör Raul Heidole.

Selle kohta avaldas uudise ka Tartu Postimehe online väljaanne http://www.tartupostimees.ee/1051020/naisteuhendus-tunnustas-tartu-prokurori-valge-lindiga/

Tagasi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...