Avaleht Vägivallast Tugikeskused Tugitelefon 1492 ENVL Tegevus Uudised Seksuaalvägivald Tallinna NTK

Kui Sul on võimalik, palun toeta naiste tugikeskusi üle Eesti. Saad seda teha läbi Eesti Naiste Varjupaikade Liidu, tehes annetuse või sõlmides internetipangas või pangakontoris annetuseks püsikorralduslepingu. Palun märgi makse selgitusse, kas tohime Sinu nime tänutäheks siin lehel avaldada või soovid jääda anonüümseks abistajaks

EESTI NAISTE VARJUPAIKADE LIIT
Swedbank EE722200221047713249

 

Anneta mTaskuga


mTasku pakub sulle mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning internetipanka sisenemata või sularaha omamata.
Annetamiseks ava äpis QR-skanner ja suuna telefoni kaamera mTasku QR-märgisele, vali annetatav summa ja sobiv maksekaart ja ning kinnita annetus, vajutades nupule „Maksa“.
Laadi mTasku rakendus alla siit:

Ava mTasku ja skaneeri QR-kood

Kodulehe uuendamist toetas Norra toetusprogramm

Uudised

30.04.2018 Avalik pöördumine

Avalik pöördumine

 

Eesti ühiskonnas on tunnustuse ja hoolivuse ning mõistmise defitsiit. Iga sõna, mida keegi ütleb, võib pöörduda tema vastu. Sõna puudutab ja tabab kõige valusamat kohta, kuid selliselt kahjuks lahendusteni ei jõuta. 

 

Antud avalikule pöördumisele allakirjutanud on ühel nõul selles, et Eesti vajab inimkeskseid poliitikaid ning kodanike muresid reaalselt lahendada soovivaid juhte. Me soovime, et Eesti Vabariiki juhiksid sotsiaalselt vastutustundlikud ja hoolivad inimesed, kes märkavad ühiskonna protsesse ja julgevad langetada otsuseid, kes on näidanud oma väärtust  eelkõige oma tegudega.  

 

Janek Mäggi  on inimene,  kes on aastaid heategevuslikus korras aidanud leida lahendusi meie ühiskonna kõige haavatavamate gruppide muredele, olgu nendeks siis raskelt haiged lapsed, vähki põdevad inimesed või erinevaid kriise kogevad pered. Janek Mäggi on algatanud hulgaliselt heategevuslikke kampaaniaid ja leidnud reaalseid võimalusi, kuidas neid aidata.

 

Janek Mäggi on väga pikki aastaid panustanud nii Tallinna Lastehaigla Toetusfondi, Vähiravifondi Kingitud Elu kui SA Väärtustades Elu tegevuse arendamisse. Samuti on ta aidanud avalikkusele teadvustada pere- ja naistevastase vägivalla probleemi tõsidust, toetades alates 2014. aastast Eesti Naiste Varjupaikade Liitu vägivalda kogenud naiste ja laste abistamisel. Tänase Maailma Kabeföderatsiooni juhina on ta panustanud Eesti sporti ja selle populariseerimisse maailmas, lisaks on heategevuslikus korras toetanud mitmeid kultuuriorganisatsioone ja nende tegevust.

 

Janek on ise kolme lapse isa, ta on Tallinna Toomkoguduse liige ja aktivist ning hindab väga kõrgelt pereväärtusi. 

 

Tõsi, Janekil on omapärane must huumor, millest saavad aru ja mida hindavad kõrgelt tema sõbrad, kolleegid ja koostööpartnerid, kuid mida on rõhutatult ka kontekstist välja rebituna väga lihtne kasutada tema vastu.

 

Eelkõige tuleks Janekit hinnata aga tema tegude järgi. On fakt, et Janek paneb rattad käima. Tal on alati lennukaid mõtteid ja kastist väljas ideid, mis värskendavad protsesse ja inspireerivad inimesi – täpselt seda, mida riigisektor vajab. 

 

Kui Janek soovib intrigeerida ja vett segada, siis ta teeb seda. Oskuslikult ja ausalt ning kõik mõtlevad kaasa. Ta on rohi silmakirjalikkuse ja üleliigse poliitilise korrektsuse vastu, mille sümptomite all terve Eesti järjest enam kannatab. 

 

Alla kirjutanud organisatsioonid, mille tegevuse kaudu on saanud abi tuhanded inimesed: 

 

Eesti Naiste Varjupaikade Liit, SA Väärtustades Elu, Tallinna Lastehaigla Toetusfond SA , Vähiravifondi Kingitud Elu

 

Tagasi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...