Avaleht Vägivallast Tugikeskused Tugitelefon 1492 ENVL Tegevus Uudised Tallinna NTK

Kui Sul on võimalik, palun toeta naiste tugikeskusi üle Eesti. Saad seda teha läbi Eesti Naiste Varjupaikade Liidu, tehes annetuse või sõlmides internetipangas või pangakontoris annetuseks püsikorralduslepingu. Palun märgi makse selgitusse, kas tohime Sinu nime tänutäheks siin lehel avaldada või soovid jääda anonüümseks abistajaks

EESTI NAISTE VARJUPAIKADE LIIT
Swedbank EE722200221047713249

 

Anneta mTaskuga


mTasku pakub sulle mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning internetipanka sisenemata või sularaha omamata.
Annetamiseks ava äpis QR-skanner ja suuna telefoni kaamera mTasku QR-märgisele, vali annetatav summa ja sobiv maksekaart ja ning kinnita annetus, vajutades nupule „Maksa“.
Laadi mTasku rakendus alla siit:

Ava mTasku ja skaneeri QR-kood

Kodulehe uuendamist toetas Norra toetusprogramm

Uudised

29.04.2020 Naiste tugikeskustesse pöördumiste arv

Eesti Naiste Varjupaikade Liitu  tugikeskuste töö kulgeb tavapärases rütmis, seoses eriolukorraga mingeid olulisi muutusi toimunud ei ole. Kui eriolukorra alguses oli väike pöördumiste langus, siis praeguseks on tavaline töörütm taastunud. Kõikumised kuude lõikes on tavalised.

Veebruari ja märtsikuu esmapöördumiste vahe sel aastal -4 (veebruaris 102, märtsis 98). Aprillis on klientide arv jäänud märtsiga võrreldavale tasemele, mõnes piirkonnas veidi langenud.
 
Eesti Naiste Varjupaikade Liitu kuuluvate tugikeskuste esmste pöördumiste arv  kokkku 2019. a 1. kvartalis 374, sel aastal 397, seega ei ole märgatavat pöördumiste kasvu ka eelmise aastaga võrreldes.
Tagasi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...