Avaleht Vägivallast Tugikeskused Tugitelefon 1492 ENVL Tegevus Uudised Seksuaalvägivald Tallinna NTK

Kui Sul on võimalik, palun toeta naiste tugikeskusi üle Eesti. Saad seda teha läbi Eesti Naiste Varjupaikade Liidu, tehes annetuse või sõlmides internetipangas või pangakontoris annetuseks püsikorralduslepingu. Palun märgi makse selgitusse, kas tohime Sinu nime tänutäheks siin lehel avaldada või soovid jääda anonüümseks abistajaks

EESTI NAISTE VARJUPAIKADE LIIT
Swedbank EE722200221047713249

 

Anneta mTaskuga


mTasku pakub sulle mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning internetipanka sisenemata või sularaha omamata.
Annetamiseks ava äpis QR-skanner ja suuna telefoni kaamera mTasku QR-märgisele, vali annetatav summa ja sobiv maksekaart ja ning kinnita annetus, vajutades nupule „Maksa“.
Laadi mTasku rakendus alla siit:

Ava mTasku ja skaneeri QR-kood

Kodulehe uuendamist toetas Norra toetusprogramm

Uudised

01.08.2018 Alates 1. augustist vahetusid mitmes maakonnas teenuseosutajad

Alates 1. augustist vahetus  ohvriabi seaduse alusel riikliku naiste tugikeskuse teenuse osutaja järgmistes maakondades:

 

Järvamaal osutab teenust taas Järvamaa Naiste Tugikeskus, kes pakkus samas riigi poolt rahastatud teenust ka aastatel 2013-2016 ja alates 2017. aastast tegutses sõltumatu tugikeskusena.

 

Läänemaal ja Hiiumaal osutab teenust taas Läänemaa Naiste Tugikeskus, kes pakkus samas riigi poolt rahastatud teenust ka aastatel 2013-2016 ja alates 2017. aastast tegutses sõltumatu tugikeskusena.

 

Lääne-Virumaal osutab teenust taas Virumaa Naiste Tugikeskus, kes pakkus samas riigi poolt rahastatud teenust ka aastatel 2013-2016 ja alates 2017. aastast tegutses sõltumatu tugikeskusena.

 

Jõgevamaal hakkas teenust osutama Naiste Tugi-ja Teabekeskus, kes esitas hankes odavama pakkumuse.

Sõltumatu tugikeskusena jätkab tegevust ka alates 2013. aastast kuni selle aasta augustini Jõgevamaal riigi poolt rahastatud teenust osutanud Jõgevamaa Naiste Tugikeskus.

 

Raplamaa hakkas teenust osutama Pärnu Naiste Tugikeskus, kes esitas hankes odavaima pakkumuse.

 

Kõigi teenuseosutajate kontaktid leiad siit.

 

Tagasi

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

...