Avaleht Vägivallast Tugikeskused Tugitelefon 1492 ENVL Tegevus Uudised Tallinna NTK
Meie nõustajad
Meie tegevus 2018
Naistepäev 2018
Meie tegevus 2017
Meie tegevus 2016
Meie tegevus 2015
Meie toetajad

Kui Sul on võimalik, palun toeta naiste tugikeskusi üle Eesti. Saad seda teha läbi Eesti Naiste Varjupaikade Liidu, tehes annetuse või sõlmides internetipangas või pangakontoris annetuseks püsikorralduslepingu. Palun märgi makse selgitusse, kas tohime Sinu nime tänutäheks siin lehel avaldada või soovid jääda anonüümseks abistajaks

EESTI NAISTE VARJUPAIKADE LIIT
Swedbank EE722200221047713249

 

Anneta mTaskuga


mTasku pakub sulle mugavat võimalust teha annetusi vaid paari klikiga ning internetipanka sisenemata või sularaha omamata.
Annetamiseks ava äpis QR-skanner ja suuna telefoni kaamera mTasku QR-märgisele, vali annetatav summa ja sobiv maksekaart ja ning kinnita annetus, vajutades nupule „Maksa“.
Laadi mTasku rakendus alla siit:

Ava mTasku ja skaneeri QR-kood

Kodulehe uuendamist toetas Norra toetusprogramm

Tallinna NTK

 

Alates 2019. aasta 1. jaanuarist osutab Tallinna Naiste Tugikeskus koos Tallinna Naiste Kriisikoduga ohviabi seaduses sätestatud naiste tugikeskuse teenust Harjumaal.

 

Pakume vägivalda kogenud naistele tasuta esmast kriisinõustamist ja juhtumipõhist nõustamist, vajadusel ka psühhoteraapiat või psühholoogilist nõustamist, õigusabi ja ajutist majutust.

 

Kõik meie nõustajad on läbinud vähemalt Eesti Naiste Varjupaikade Liidu või Sotsiaalministeeriumi korraldatud baaskoolituse naistevastasest vägivallast

 

Ootame teie kõnesid telefonile 57570911, samuti saate kirjutada oma muredest meie e-mailile tallinnanaistetugi@gmail.com.

 

Meie teenuste kohta saate anda tagasisidet kas meie kodulehel asuva küsimustiku või  Sotsiaalkindlustusameti kodulehel asuva küsimustiku kaudu.

Teenuse üle teeb järlevalvet Sotsiaalkindlustusamet.

Meie tugikeskuse kaebuste lahendamise korraga saate tutvuda siin.

 

Tallinna Naiste Tugikeskuse tegevust saate toetada läbi Eesti Naiste Varjupaikade Liidu eraldi annetuskonto EE712200221063581303 .