Avaleht Vägivallast Tugikeskused Tugitelefon 1492 ENVL Tegevus Uudised
Meie nõustajad
Meie tegevus 2018
Naistepäev 2018
Meie tegevus 2017
Meie tegevus 2016
Meie tegevus 2015
Meie toetajad

Kui Sul on võimalik, palun toeta naiste tugikeskusi üle Eesti. Saad seda teha läbi Eesti Naiste Varjupaikade Liidu, tehes annetuse või sõlmides internetipangas või pangakontoris annetuseks püsikorralduslepingu. Palun märgi makse selgitusse, kas tohime Sinu nime tänutäheks siin lehel avaldada või soovid jääda anonüümseks abistajaks

EESTI NAISTE VARJUPAIKADE LIIT
Swedbank EE722200221047713249

Kodulehe uuendamist toetas Norra toetusprogramm

 

Meie nõustajad

 

Alates 2019. aasta 1. jaanuarist osutab Tallinna Naiste Tugikeskus koos Tallinna Naiste Kriisikoduga ohviabi seaduses sätestatud naiste tugikeskuse teenust Harjumaal.

 

Meie ühtsesse tiimi kuuluvad Talllinna Naiste Tugikeskuse poolt esmase kriisinõustaja ja juhtumipõhise nõustajana Vaike Pähn ja Ingrid Vou, Tallinna Naiste Kriisikodu poolt Inga Mikiver ja Ülle Kalvik.

Lisaks osutavad esmast kriisinõustamist ja juhtumipõhist nõustamist veel Eha Reitelmann, Lota Aadla, Käty Saluveer, Katrin Illak, Kersti Lootus, Marge Piller. Vabatahtlikuna panustavad Maria Märtson, Eha Reitelmann ja Lota Aadla.

 

Psühholoogilist nõustamist pakuvad vajadusel Ülle Kalvik ja  Jekaterina Kilchitskaja, psühhoteraapiat Mirjam Püvi ja Kaire Talviste.

 

Juriidilist nõustamist pakuvad vajadusel Merle Albrant, Piia Roosileht, Hille Raud ja Kristiina Jõgi.